plechova-krytina.sk | plechová strecha REGAMET - REGAMET plechová strešná krytina | najlepšia plechová strecha

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


REGAMET
výrobca plechovej krytiny

Výrobca plechovej strešnej krytiny Regamet patrí medzi najväčších výrobcov strešnej krytiny v strednej Európe.

Výroba plechovej strešnej krytiny Regamet sa realizuje na najmodernejšej výrobnej technológii z polotovarov , finálne upravených plechov vo zvitkoch (pozinkovaný plech najvyššej kvality s organickým povlakom) od najväčších oceliarskych firiem Európy (
U.S.Steel Košice, Decosteel Belgicko, Tata Steel Anglicko a ArcelorMittal Nemecko), ktoré garantujú kvalitu plechov a povrchovej úpravy, jednotnosť odtieňov a pravidelnosť a plynulosť dodávok.

Výrobca svojou výrobnou technológiou garantuje presnosť vylisovania tvarov jednotlivých typov krytiny a rozmerovú presnosť podľa objednávok ( výroba na mieru ).

Moderným a efektívnym logistickým systémom je zabezpečená dodávka plechovej strešnej krytiny Regamet až na stavbu.

Výhradný dovozca plechovej strešnej krytiny Regamet na Slovensku má bohaté takmer päťročné skúsenosti s dovozom a predajom plechovej strešnej krytiny Regamet. Rapídny nárast predaja plechovej strešnej krytiny Regamet a stabilná pozícia na trhu plechových strešných krytín je nesporným dôkazom kvality výrobku a značky. Moderné línie tvarov ( krytiny a trapézu ) a široká farebná škála lesklých a matných odtieňov umožňuje realizovať akúkoľvek predstavu zákazníka o celkovom vzhľade a architektúre stavby. Firma Regamet je pripravená svojím prístupom k zákazníkovi uspokojiť jeho predstavy a želania v čo najväčšej možnej miere.


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky strechy, stresna krytina